Členy jsou farmáři provozující zemědělství na území ČR. Informace o farmách a komoditách.
svp asociace vinarska asociace
Mapa regionů
Asociace farmových chovů jelenovitých ČR ASCHK Svaz chovatelů ovcí a koz Sbor sleskych jizd
E-shop ASZ
Rok rodinných farem

Počasí

Neděle
21.12.
oblačno až zataženoden 4 / 8°C
noc 1 / 5°C
Pondělí
22.12.
oblačno až zataženoden 7 / 11°C
noc 2 / 6°C
Úterý
23.12.
oblačnoden 8 / 12°C
noc 4 / 8°C
O svatém Tomáši meluzína straší.
Meteocentrum.cz

Návštěvnost

Celkem přístupů: 14210809
Za týden: 522649
Za den: 65692
Online návštěvníků: 1239
colosseum logo
farmarske trziste 125x47 v2
Naše voda  logo 1
cross compliance
webarchiv certifikat c
Creative Commons License

Odkazy

RSS čtečka

RSS čtečka je program, který Vám umožní monitorovat zdroje na internetu, podle Vašeho výběru. Nemusíte brouzdat internetem, informace se k Vám dostávají automaticky ihned po publikování. Pokud potřebujete aktuální zprávy, pak vyzkoušejte čtečku Bizz RSS News Assistant 4.8 a přidejte si do svých rss kanálů odkaz na web ASZ, který najdete zde: http://www.asz.cz/rss.php.

Internetové noviny a časopisy

GIS

Ekonomické

Odbytová družstva

Komoditní burzy

Označní kvality

Státní správa

Obchodní informace

Počasí

Synoptická mapa Evropy na serveru www.ct24.cz/pocasi/

Východ a západ slunce, biopředpověd a ozon na serveru www.ct24.cz/pocasi/

České zpravodajské servery o počasí

Speciální weby

Zahraniční servery o počasí


Ekologie

Rostlinná výroba

Herbáře

Vinařství

Chovatelství

 • http://www.cmsch.cz/cz/ - Českomoravská společnost chovatelů - Ústřední evidence, Plemenářská práce, Kontrola užitkovosti, LRM, Laboratoř IG, Banka semene, Ústřední sklad, Obchod a služby, Přístup k datům.
 • http://www.schpcm.cz/ - Svaz chovatelů prasat v Čechách a na Moravě - Svaz chovatelů prasat sdružuje prostřednictvím plemenné knihy všechny majitele šlechtitelských chovů, kteří pracují s domácím genofondem a řadu chovů z výrobní sféry.
 • http://www.cestr.cz/ - Svaz chovatelů českého strakatého skotu - Svaz chovatelů českého strakatého skotu je zájmovou organizací chovatelů plemene, zřízenou podle zákona č. 83/1990 Sb. o sdružování občanů. Vedle úkolů vyplývajících přímo ze zákona vyvíjí Svaz, v zájmu svých členů, členů plemenné knihy a všech chovatelů plemene, i rozsáhlou činnost legislativní, normativní, metodické a koncepční povahy, podílí se aktivně na tvorbě cenových a dotačních pravidel a celkové strategie chovu skotu. Důležitou složkou svazových aktivit je poradenství, jak v oblasti šlechtění v rámci populace i jednotlivých stád, tak v otázkách reprodukce, techniky a technologie chovu, výživy, evidence, managementu a pod. Nezbytnou a účinnou součástí svazové činnosti je osvětová, informační a propagační práce a podpora odbytu plemenných zvířat v tuzemsku i do zahraničí.
 • http://www.holstein.cz/ - Svaz chovatelů holštýnského skotu - Svaz je nositelem plemenné knihy holštýnského skotu. Plemenná kniha stanoví a aktualizuje chovný cíl a standard plemene, program a metody šlechtění a rozsah a metody zjišťování a testování vlastností a znaků a odhadu plemenné hodnoty v rámci celého plemene, stanoví parametry pro výběr plemenných zvířat určených ke kvalitativní reprodukci populace, provádí výběry plemeníků a podílí se na výběru plemenic, registruje chovy, plemenná zvířata a jejich potomstvo.
 • http://www.schok.cz/ - Svaz chovatelů ovcí a koz v ČR - Účelem Svazu je všestranná podpora efektivního rozvoje chovu ovcí a koz a prosazení oprávněných zájmu svých členů ve vztahu k institucím EU, České republiky, územně samosprávným celkům.
 • http://www.cschms.cz/ - Svaz chovatelů masného skotu - Český svaz chovatelů masného skotu byl založen v květnu 1990. Má celorepublikovou působnost a sdružuje chovatele všech masných plemen skotu, která jsou v ČR chována.Od svého založení v roce 1990 se svaz intenzivně věnuje propagaci chovu krav bez tržní produkce mléka formou pořádání seminářů, výstav a chovatelských přehlídek.
 • http://www.normande.cz/ - SVAZ CHOVATELŮ NORMANDSKÉHO SKOTU - Svaz chovatelů normandského skotu ČR je otevřená chovatelská a zájmová organizace sdružující především chovatele, odborné i profesní zájemce a fanoušky normandského skotu. Koordinuje šlechtění normandského skotu po odborné stránce v ČR a zabezpečuje vedení plemenné knihy.
 • http://www.uek.cz/ - ÚSTŘEDNÍ EVIDENCE KONÍ ČR - Všechna plemena, kromě anglických plnokrevníků a klusáků. Ústřední evidence koní ČR je součástí Národního hřebčína Kladruby nad Labem, s.p.. Vedení ústřední evidence koní zajišťuje smluvně pro Českomoravskou společnost chovatelů a.s., která je Ministerstvem zemědělství ČR pověřena vedením ústřední evidence všech druhů hospodářských zvířat.
 • http://www.aschk.cz/ - Asociace svazů chovatelů koni ČR
 • http://www.haflingove.cz/ - Svaz chovatelů haflinga
 • http://www.schct.cz/ - Svaz chovatelů českého teplokrevníka - Cílem šlechtění Českého teplokrevníka je ušlechtilý, korektní a lehce jezditelný kůň, který na základě svého temperamentu, charakteru, prostorné a elastické mechaniky pohybu a pevného zdraví, je vhodný pro všechny druhy výkonnostního jezdeckého sportu v rámci disciplin FEI a je dobře využitelný i pro běžný jezdecký a rekreační sport a soutěže spřežení.
 • http://www.studbookcs.cz/ - Svaz chovatelů Slovenského teplokrevníka v ČR - Plemenná kniha populace slovenský teplokrevník chovaný v ČR je vedle Českého teplokrevníka druhou plemennou knihou zabývající se šlechtěním teplokrevných koní v České republice. Byla založena v roce 1995 na základě oprávnění Ministerstva zemědělství ČR v rámci znění zákona č. 241/91 Sb., který uznával v České republice dvě vyjmenovaná plemena teplokrevných koní, a to českého teplokrevníka a slovenského teplokrevníka.
 • http://www.achalteke.cz/ - Svaz chovatelů Achal Teke - ČSCHAT je od roku 2005 právoplatným členem Mezinárodní asociace chovu achaltekinských koní MAAK v Rusku, založené roku 1995 Všeruským institutem chovu koní VNIIK. Pro členy ČSCHAT z toho plynou výhodné poplatky při registraci koní a vystavování potřebných dokumentů. Smlouva s MAAK pověřuje ČSCHAT vedením chovatelské agendy pro plemeno achaltekinský plnokrevník a achaltekinský podílový kůň v České republice. ČSCHAT zprostředkovává registrace achaltekinských plnokrevných a podílových koní v mateřských plemenných knihách, licentace hřebců, atd.
 • http://svaz-pony.hpnet.cz/ - Svaz chovatelů jezdeckých pony a malých sportovních koní - Svaz sestavuje sportovní kalendář, plány a termíny výstav. Registruje sportovní výsledky. Seznamuje své členy se všemi informacemi ve sportu i chovu.
 • http://www.cschdz.cz/ - Český svaz chovatelů drobného zvířectva - Svaz sdružuje specializované chovy drobného zvířectva.
 • http://www.postovniholub.cz/ - Svaz chovatelů poštovních holubů - Stránka obsahuje klubové informace, termíny soutěží a jejich výsledky.
 • http://www.schk.cz/schk/ - Svaz chovatelů koček - Sdružení chovatelů koček v České republice (SCHK) je neoficiální pojmenování pro chovatelskou odbornost Českého svazu chovatelů (ČSCH, která sdružuje chovatele ušlechtilých (čistokrevných) i domácích koček. ČSCH je členem mezinárodní organizace chovatelů koček FIFe.

Výzkumné ústavy

Zemědělské školy

Univerzity

Střední zemědělské školy a učiliště

Veletrhy a výstavy

Zemědělská technika

 • http://www.mmpress.sk/ - Moderná mechanizácia v poľnohospodárstve - Odborný dvojmesačník o technike a technológiáchpoľnohospodárstve

Agrobazary


1.12.2005 21:04:58 | přečteno 66549x | brozek

Diskuze

předčasný odchod do důchodu
Koukal  |  8.11.2011 14:39:11
 
předčasný odchod do důchodu
Petr  |  8.11.2011 17:22:58
 
předčasný odchod do důchodu
Anonymous  |  8.11.2011 19:01:57
  
předčasný odchod do důchodu
Lukáš  |  8.11.2011 19:10:16
 
předčasný odchod do důchodu
Lukáš  |  8.11.2011 19:08:46
  
předčasný odchod do důchodu
Rolník  |  8.11.2011 19:37:46
   
předčasný odchod do důchodu
Rolník  |  8.11.2011 19:38:31
  
předčasný odchod do důchodu
Petr  |  9.11.2011 7:42:03
Banner ASZ
BS broker
Banner zem
ABK
farma roku
Zahraniční zájezdy na farmy
Farmářské slavnosti
Ubytování na farmě

Vyhledávání

Z diskuze

20.12.2014 23:19:02
honza: orba
20.12.2014 20:52:01
Robin: Tendr o lesní práce
20.12.2014 20:50:24
Robin: Tendr o lesní práce
20.12.2014 19:51:41
Posluchač: Konečně
20.12.2014 19:35:43
Anonymous: Konečně
20.12.2014 18:54:13
pamětník: Administrátorovi diskuze
20.12.2014 18:48:47
pamětník: Administrátorovi diskuze

Anketa

Jak hodnotíte snahy Mze a některých nevládek zamezit v budoucnu nárůstu žadatelů o přímé platby zpřísněním podmínek aktivního zemědělce, zavedením požadavku na minimální produkci a nutnosti být zemědělským podnikatelem?

Vstup na portál farmáře

srdce herz
WaldviertlerSparkasse 2012 RZ ohne Claim RGB
 
Asociace soukromého zemědělství ČR využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
Copyright (2012) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Asociace soukromého zemědělství ČR © 1998-2014  |  kancelar@asz.cz
Samcova 1, 110 00 Praha 1  |  tel.: 266 710 413-4  |  DS: vpnz2b8
Adresář firem  |  Inzerce  |  Obchod  |  Ubytování na farmě  |  webmaster  |  RSS 2.0
 
load