Členy jsou farmáři provozující zemědělství na území ČR. Informace o farmách a komoditách.
Svaz vlastníků půdy ČR Asociace myslivosti ČR Vinařská asociace ČR
Mapa regionů
Asociace farmových chovů jelenovitých ČR ASCHK Svaz chovatelů ovcí a koz Sbor sleskych jizd
Sedláci v médiích
Nápady dopady
Fb
Twitter
Instagram
E-shop ASZ
FFKP

Počasí

Neděle
26.3.
polojasno až zataženoden 9 / 13°C
noc 0 / 4°C
Pondělí
27.3.
den / °C
noc / °C
Úterý
28.3.
den / °C
noc / °C
V březnu vítr z břízy fouká. (Bývá ostrý a řezavý jak březové metly.)
Meteocentrum.cz

Návštěvnost

Celkem přístupů: 108198377
Za týden: 101905
Za den: 5410
Online návštěvníků: 134
Naše voda   logo 1
webarchiv certifikat c
Creative Commons License

Informační činnost

Myslivost-Kolín,KH
Jedním ze základních cílů ASZ ČR je i podpora vzdělávání a informační servis pro členy Asociace. Zvláštní pozornost je věnována obousměrnému toku informací mezi členskou základnou a národní kanceláří, resp. předsednictvem ASZ ČR.

Hlavní tištěnou informační platformou je zhruba 6x ročně distribuovaná Selská revue, kde na cca 100 stránkách informuje ASZ ČR o svých aktivitách, o připravované legislativě, dále jsou zde různé komentáře k dění v zemědělské politice, informace z Evropské unie, reportáže z členských farem a zahraničních zájezdů apod

Dalším tištěným nosičem údajů je pravidelná stránka v celostátním týdeníku Zemědělec s aktuálními informacemi, prezentací oficiálních stanovisek ASZ i jejích jednotlivých členů, zemědělské analýzy, portréty jednotlivých regionálních ASZ.

Velkou pozornost věnuje Asociace své internetové stránce na adrese www.asz.cz, která interaktivním způsobem urychluje komunikaci nejen mezi současnými strukturami ASZ ČR, ale zejména umožňuje aktivní obchod a realizaci informačních a ekonomických programů ASZ ČR. Web ASZ ČR se s více než 5.000 návštěvami denně stal jedním z nejvyhledávanějších zemědělských portálů.

4 15obálka webOficiální elektronický kontakt na hlavní ASZ je kancelar@asz.cz, ze které je prakticky denně rozesílána řada informací všem regionům Asociace. Operativní komunikaci s členy zajišťuje také SMS servis, díky nimž lze velmi rychle upozornit na aktuální informace.

Vzdělávací servis ASZ ČR

  • Regionální ASZ každoročně pořádají semináře a odborné kurzy - školení bezpečnosti práce, ochrana rostlin, ochrana při práci s postřiky a postřikovači, profesní školení řidičů, kurzy pro strojníky, veterinární školení, zákonodárství, daně atd.
  • ASZ ČR spolupracuje s několika organizacemi na přípravě různých vzdělávacích kurzů a školení.

24.2.2006 22:29:23 - aktualizováno 8.1.2015 14:24:39 | přečteno 14867x | asz006

Diskuze

upozornění
Anonymous  |  21.1.2016 10:01:24
 
Asociace soukromého zemědělství ČR využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
Copyright (2012) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Asociace soukromého zemědělství ČR © 1998-2017  |  kancelar@asz.cz
Samcova 1, 110 00 Praha 1  |  tel.: 266 710 413-4  |  DS: vpnz2b8
Adresář firem  |  Inzerce  |  Obchod  |  Ubytování na farmě  |  webmaster  |  RSS 2.0
 
load