Členy jsou farmáři provozující zemědělství na území ČR. Informace o farmách a komoditách.
Svaz vlastníků půdy ČR Asociace myslivosti ČR Vinařská asociace ČR
Mapa regionů
Asociace farmových chovů jelenovitých ČR ASCHK Svaz chovatelů ovcí a koz Sbor sleskych jizd
Sedláci v médiích
Nápady dopady
Fb
Twitter
Instagram
E-shop ASZ
FFKP

Počasí

Čtvrtek
23.3.
oblačno až zataženoden 9 / 13°C
noc 3 / 7°C
Pátek
24.3.
oblačnoden 8 / 12°C
noc 1 / 5°C
Sobota
25.3.
polojasno až zataženoden 9 / 13°C
noc 0 / 4°C
Březen se umí pousmát, ale také důkladně zamračit.
Meteocentrum.cz

Návštěvnost

Celkem přístupů: 108138954
Za týden: 142560
Za den: 6657
Online návštěvníků: 165
Naše voda   logo 1
webarchiv certifikat c
Creative Commons License

S AFCHJ do Dánska

Dansko (2)

Asociace farmových chovů jelenovitých ČR, členská organizace ASZ ČR, organizuje v letošním roce společně s cestovní kanceláří Lingua Tour zájezd do Dánska, jehož součástí je kromě turistického programu i exkurze na farmě s chovem dančí zvěře a vlastními jatky, návštěva národního parku Thy nebo velké skandinávské zoo. Termín zájezdu je 28. srpna - 2. září 2017 a hlásit se na něj můžete již nyní.

« Zpět

Diskuze

Porážka jelenovitých na farmě - Řehák
Posluchač  |  17.2.2017 19:42:25
Zde by se mohl vyjádřit pan Řehák Phd., mj. tvůrce letité koncepce myslivosti jestli je pravda že:

V letech 1990-2000 jako vedoucí odborný referent specialista odboru státní správy lesů a myslivosti nedoporučoval umožnění porážky jelenovitých přímo na farmě?
 
Porážka jelenovitých na farmě - Řehák
Anonymous  |  17.2.2017 20:03:33
Posluchač:Jeden náš diskutér a Milouš podporující platbu stařenek za hospital na to májí na tyto kotrmelce jednoduché vysvětlení a to je že :jen hlupáci nemění názor:-))A má pravdu protože takových chytráků máme ve vládě a zemědělství plno viz Štětina Uhde Doucha bývalí ODsáci Dráth Babiš a stovky dalších!!Ale já bych pokud se zavede nekompromisně všem EET do toho dnes již moc nadějí nevkládal protože tím stejně jako u prodeje ze dvora to rázem ztratí své kouzlo okamžiku!
  
Porážka jelenovitých na farmě - Řehák
Posluchač  |  17.2.2017 20:20:41
Anonymous: Warele, EET má další dodatek k metodice, dle mého názoru už tak protiústavní.. Údajně se tam píše, že stačí součet tržeb poslat najednou, když je zrovna frmol. Takže do centrálního registru pošleš, co uznáš za vhodné:))
  
Sorry, jak ojebat EET dle zákona
Posluchač  |  17.2.2017 20:48:55
Warele, tady máš návod od finanční správy jak ojebat EET.http://www.etrzby.cz/assets/cs/prilohy/situace-pri-evidovani-trzeb.pdf

Cituji řešení dle Finanční správy: ,,Bezodkladně po odstranění příčiny je třeba
zaevidovat přijaté tržby, které nebylo
možné evidovat "on-line", a to každou
přijatou tržbu zvlášť.
V odůvodněných případech je možné
dodatečně zaevidovat přijaté tržby jednou
datovou zprávou, obsahující součet tržeb.
Může se jednat např. o situaci, kdy je
přijatých tržeb velké množství a nebylo
možné zaznamenat každou tržbu zvlášť."
   
Sorry, jak ojebat EET dle zákona
Anonymous  |  17.2.2017 22:19:38
Posluchač:No vidíš:-))Konečně první čestnej živnostnik kterej zde poctivě napsal oč v tom humbuku kolem EET doopravdy jde:-)))Ovšem nehřej se nějakými planými nadějemi z výpadků neb nikde nejde svet kupředu jak v tomto směru!Ani ty dnes nebubnuješ na kůži s šourku obecňáka!!! Hele napni lopuchy až bude kobliha a stejně i hlavně Skopeček z ODS zapáleně mluvit o snižování korporátních daní a nasledného většího výběru:-)Ožrala z bechyně je již snížil ale ten výpadek nahradil okradením všech na DPH a to už zvýšit asi nejde:-))A tak jste přišli na řadu vy živnostníci co jste je léta volili:-)))Do roku 2O dotace z EU skončí a možná i dříve s brexitem a kobliha dobře ví že tehdy zavádět EET už by bylo pozdě!Dam kule na špalek že ODS a aní černoprdelníci by EET už nezrušili protože jen pomatenec může věřit poučce že čím míň povinného žádaš tím víc prý dobrovolně vybereš:-)))Vzpomeň si na mě až ti to bude hustit do pale před volbama Skopeček:-)))Teď ten propad budeš cálat spolu s plebsem i ty a ještě ho budeš volit:-)))))
    
Sorry, jak ojebat EET dle zákona
Anonymous  |  17.2.2017 23:01:18
Anonymous:Warele, snad nebudeš volit zase Okamouša, jde do voleb s bsv a ten je zase kamarád s kořalou co chce po babičkách kilo v nemocnici, s tvou dietou aktuální, dej namě vol stranu, co chce zrušit EET.
    
Sorry, jak ojebat EET dle zákona
Anonymous  |  18.2.2017 11:02:56
Anonymous: ha ha ha ignác bez kulí, to bude sranda, ale uvítá to hlavně tvoje sousedka, jelikož ta tvrdí, že jí chodíš močit na živý plot.
     
Sorry, jak ojebat EET dle zákona
Anonymous  |  18.2.2017 12:54:45
Anonymous:A naše webové ušťourané bolševické prase zase halucinuje:-)Neměl si Jůrečka natáhnou misto té přestárlé Zavadské na to věšťení tebe ty hovado:-))Po vraždě společníka chčije domělý ignác na sousedčin plot to je tedy výkon ty hnojomete:-))Apropo ten zavražděný společnik co dala dole dcera kterou nemám tak s tím jsem v pletivu nakrmil flek na Hartě a už je obraný teď bych je potřeboval nakrmit v pletivu takovým volem jako jsi ty dotacemi proti přírodě zbohatlý blb např viz v tv pomatený chovatel koní:-)Jak dám nějakou pepnější poznámku hnedle vystartuješ jako ten zajikajíci se student u Jilkové který se ve svém komentáři o Trumpovi tak stratil že zapoměl co chtěl vlastně říci a pak ten desolát v beisbolce co vypadal jako by přišel z lavičky v parku co prohlásil že trump je 4x zkrachovalý blb a ty jsi dle mého přesvědčení něco mezi těmato typy:-))Kdyby jsi poslechl mé rady misto vymýšlení hnojometu zde a šel se raději léčit z té posedlosti hnědou a přetlačování se z lejnem nemusela být tvá farma a programy mladých farmářů u tebe pouze dotačním zmarem:-)) hošane:-)

Vložit příspěvek

Autor
Jméno:
E-mail*:
Zapamatovat údaje:

* Vyplňte jen pokud chcete dostávat příspěvky z této diskuze na e-mail

Váš příspěvek
Nadpis:
Text:
Antispam*: opište následující kód: antispamový kód
 

*Do políčka opište kód psaný červeně. Toto opatření zabraňuje spamovacím robotům zadávat reklamní příspěvky a slouží k ochraně této diskuze.

 
Asociace soukromého zemědělství ČR využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
Copyright (2012) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Asociace soukromého zemědělství ČR © 1998-2017  |  kancelar@asz.cz
Samcova 1, 110 00 Praha 1  |  tel.: 266 710 413-4  |  DS: vpnz2b8
Adresář firem  |  Inzerce  |  Obchod  |  Ubytování na farmě  |  webmaster  |  RSS 2.0
 
load