Zpět na inzeráty

 PRODEJ MOBILNÍ MINIMLÉKÁRNY

PRODEJ MOBILNÍ MINIMLÉKÁRNY

Jihočeský kraj Služby a ostatní Cena 2 350 000,-
Pro přihlášené

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji kompletně vybavenou mobilní, kontejnerovou minimlékárnu s příslušenstvím a přístavbou, letitými odběrateli, vyzkoušenými osvědčenými recepty a zaškolením ve výrobě.

Minimlékárna je ucelený technologický soubor, umožňující výrobu velkého množství sortimentu s rychlou změnou výroby, týkající se základních mléčných výrobků a specialit, například: Pasterované mléko, jogurty, sýry, kefíry, tvaroh a další výrobky, které si vyžaduje trh. Je koncipována na denní zpracování 50 až 500 lt mléka.

Minimlékárna je rozdělena do dvou sekcí.

Základní sekcí je technologická část, vestavěná do kontejneru, obsahující veškerá zařízení potřebná pro zpracování mléka na určený výrobek. Pomocnou sekcí je sanitární část, vestavěná do kontejneru.

Na kontejnerovou část je napojena přístavba na betonovém základu, o stejné velikosti jako kontejner, s celkovým společným zastřešením a odvětráním. Obě části jsou vybaveny celkem 6 zracími a chladícími boxy, pasterizátorem, plničkou jogurtu, tvarohu, mléka, dvěma výškově nastavitelnými sýrařskými stoly, dvěma odkapávacími nerezovými stoly, dvěma pracovními nerezovými stoly, vakuovou baličkou, myčkou nádobí, klimatizací, váhou, pokladnou s PC a programem, a dalším potřebným zařízením.

Minimlékárna plně vyhovuje a odpovídá jak hygienickým předpisům, tak kapacitním možnostem strojů a zařízení, s ohledem na prostorové možnosti kontejneru.

Celý komplex je možno snadno transportovat po odpojení ze sítí (elektrická energie, vodovodní přípojka, kanalizace). Kontejnerovou část v celku, přístavbu a zastřešení po rozebrání na jednotlivé komponenty.

Rozměry kontejneru: délka 12,13m, šířka 2,44m.

Rozměry přístavby: délka 13,13m, šířka 3,50m.

Celkové zastřešení: délka 13,13m, šířka 5,94m.

Pro detailnější informace nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 703 159 099.