S AFCHJ do Dánska

Sdílejte článek
S AFCHJ do Dánska

Asociace farmových chovů jelenovitých ČR, členská organizace ASZ ČR, organizuje v letošním roce společně s cestovní kanceláří Lingua Tour zájezd do Dánska, jehož součástí je kromě turistického programu i exkurze na farmě s chovem dančí zvěře a vlastními jatky, návštěva národního parku Thy nebo velké skandinávské zoo. Termín zájezdu je 28. srpna - 2. září 2017 a hlásit se na něj můžete již nyní.

První den zájezdu bude ve znamení prohlídky „Brány do světa“, tedy největšího německého přístavu na dolním toku Labe - Hamburku, a to včetně možnosti okružní plavby historickým přístavem. V dalších dnech nebude chybět návštěva nejstaršího města Dánska s nejlépe dochovaným středověkým městským jádrem - Ribe a také moderního přístavního a univerzitního města na jihozápadním pobřeží Jutského poloostrova - Esbjergu, kde je možné navštívit muzeum rybářství a mořeplavby včetně mořského akvária s delfíny.

S AFCHJ do DánskaExkurzi na farmě Galgebakkens Smedie v Bested Thy s chovem více než 200 kusů dančí zvěře a zpracováním faremní produkce vystřídá národní park Thy, který je pokládán za „největší dánskou divočinu“. Po návštěvě velké skandinávské zoo s ledními medvědy, losy, vlky, polárními liškami, ale i jelení zvěří bude následovat prohlídka druhého největšího města Dánska - Aarhusu a plavba trajektem do Sjaellands Odde. Zájezd bude zakončen prohlídkou královského města Kodaně a projížďkou vyhlídkovou lodí.

Více informací naleznete v příloze níže. Cena za osobu je 16.640 Kč.

Zájemce prosíme o vyplnění „Závazné přihlášky“ (opět v příloze níže) a její zaslání přímo do CK Lingua Tour na e-mail: ck@linguatour.cz.

Hlavní kancelář ASZ

Dansko AFCHJ

Zavazna prihlaska Dansko
Přečteno: 555x