V Praze bude mladým farmářům a famářkám blaze!

Sdílejte článek
V Praze bude mladým farmářům a famářkám blaze!

Již tento víkend navštíví Klub mladých farmářů ASZ ČR celkem šest velmi rozličných hospodářství členů ASZ Praha. Čekají nás statky, které se zabývají rostlinnou výrobou, ale také chovem mléčného i masného skotu, slepic, jedna z farem provozuje vlastní bioplynovou stanici. Tato exkurze bude v pořadí naší již dvanáctou cestou, kterou absolvujeme za dobu tří let od našeho založení. V rámci této akce nás čeká Valná hromada KMF ASZ ČR, jež bude tentokrát volební.

Ta proběhne v penzionu Jasoň ve Velkých Přílepech v sobotu 8. června od 19 hodin a budou při ní zvoleni noví členové výboru a revizní komise KMF ASZ ČR, dále také předseda a místopředseda Klubu. O výsledcích hlasování budeme v brzké době informovat na webových stránkách ASZ ČR i v Selské revui, v níž rovněž naleznete zajímavé postřehy z naší cesty.

Pokud je vám mezi 15 a 35 lety a rádi byste se přidali mezi skupinu mladých farmářů a farmářek, neváhejte a vyrazte s námi.

Více podrobností o celé cestě se dozvíte u Vojtěcha Čuby na telefonu 722 514 592, u něho rovněž můžete nahlásit svou účast.

Těšíme se na setkání s vámi!

Pavlína Rejchrtová, Klub mladých farmářů ASZ ČR


Přečteno: 1 593x