Uzávěrka soutěže Farma roku 2020 se blíží

Sdílejte článek
Uzávěrka soutěže Farma roku 2020 se blíží

Již jen několik dní zbývá do uzávěrky 19. ročníku soutěže Asociace soukromého zemědělství ČR Farma roku. I vy tak ještě máte možnost přihlásit se do tohoto prestižního klání, nechat nahlédnout do svého originálního příběhu zrodu úspěšné farmy a stát se inspirací pro ostatní sedláky.

Stačí kontaktovat vaši regionální ASZ (nebo členský svaz), aby vaši farmu do soutěže nominovala, a vyplněnou přihlášku, kterou naleznete níže, zaslat nejpozději do 20. května 2020 e-mailem (68AmV-5jVX~k9j29g) či poštou do hlavní kanceláře ASZ ČR. Přihlásit se může každý člen Asociace bez ohledu na velikost farmy, výrobní zaměření, či přírodní podmínky, v nichž hospodaří. Jeho farma je pak hodnocena v pěti kritériích, kterými jsou celkový vzhled farmy, organizace práce, ekonomické výsledky, zamýšlený rozvoj a zapojení rodiny do chodu farmy.

Nejúspěšnější farmy, které se umístí na prvních pěti místech, budou odměněny na slavnostním vyhlášení výsledků soutěže v jednom z velkých pražských divadel za účasti několika stovek hostů. Na akci, která se v průběhu posledních let stala velice populární a vyhledávanou společenskou událostí a těší se rostoucímu zájmu médií.

Jakým zajímavým podnikatelským počinem se může pochlubit vaše farma? Nenastal právě teď čas seznámit s výsledky vaší několikaleté práce ostatní? I vy teď máte možnost stanout se svou rodinou v letošním předvánočním čase na prknech jednoho z pražských divadel. Tak neváhejte!

Hlavní kancelář ASZ ČR

Prihlaska_FR 2020.doc

Prihlaska_FR 2020.pdfPřečteno: 162x