Selská revue č. 3/2022 je již v tisku

Sdílejte článek
Selská revue č. 3/2022 je již v tisku

Letošní třetí číslo Selské revue je již v tisku a na začátku příštího týdne ho mohou ve svých poštovních schránkách očekávat všichni členové ASZ ČR. Přinášíme malou ochutnávku z obsahu.

Mozaika z aktivit ASZ ČR; Fotoreportáž z účasti členů Asociace na výstavě Flora Olomouc; S hejtmany kraje Vysočina a Jihomoravského kraje na farmách členů Asociace; Ráda jezdím po našem velkém a rozmanitém kraji. Těší mě, když mohu navštívit nějakou malou farmu
nebo se i podívat, jak fungují organizace v jiných oblastech,“
říká v rozhovoru radní pro životní prostředí a zemědělství Středočeského kraje Jana Skopalíková; „Slýcháme často, že se pod 50 hektarů hospodařit nedá. Dá. Mně jde o svobodu, moct si dělat věci po svém a vytvářet přidanou hodnotu,“ říká v rozhovoru držitel stříbrné medaile v programu Pestrá krajina 2021 Jan Štechmüller; Odborné články na 40 stranách; Na cestách: Nejlepší přírodní zážitky z „Kanárů“ nabízí ostrov Tenerife; Pěstování turistů nese víc - velká reportáž se spoustou fotografií ze Sardinie; „Registrujeme hlavně menší rodinné farmy, kde je kromě produkce nezanedbatelným kritériem, aby chovem žila celá rodina a aby z chovu byla radost, a ta může být velká,“ říká v rozhovoru nový předseda Svazu chovatelů ovcí a koz Richard Konrád; Z historie: Kravařský skot - symbol soumraku českých krajových plemen. Toto vše a spoustu dalších článků, reportáží a rozhovorů na 168 stranách přináší Selská revue č. 3/2022. Těšte se!  

Přečteno: 171x