„Hlavní myšlenkou Farmářského food festivalu je naservírování toho nejlepšího z celé České republiky v jeden den na jednom místě, a to právě v Jindřichově Hradci. Chceme propojit naše klienty z oblasti zemědělství s majiteli restaurací a kuchaři a společně vzdát hold tradičnímu zemědělství, poctivé přípravě pokrmů a požitku z výborného jídla. Součástí festivalu bude tematický doprovodný program pro rodiny s dětmi,“ informují zástupci Waldviertler Sparkasse Bank AG.
Bude možné ochutnat nepřeberné množství jídel a pití, ale také si nakoupit farmářské výrobky na doma. Zábava bude zajištěna prostřednictvím rozmanité kulturní produkce. V průběhu dne se na podiu vystřídají kulturní spolky, kuchařské hvězdy se svým kulinářským uměním a několik hudebních uskupení. Program vyvrcholí vystoupením zpěváka Mikolase Josefa, reprezentanta naší republiky v soutěži Eurovision Song Contest 2018. Park, který na centrum města bezprostředně navazuje, bude vyhrazen bohatému programu pro děti pod taktovkou společnosti Creative World, ohradě se živými zvířaty a skákacímu hradu.
Kromě nabídky bohaté produkce mnoha členů ASZ ČR, kteří budou na akci osobně přítomni, nebude chybět ani stánek s propagačními a informačními materiály hlavní kanceláře ASZ ČR.
Společně se zástupci banky Sparkasse srdečně zveme všechny k návštěvě této akce a možnosti strávit den s dobrým jídlem, příjemnou hudbou a zajímavým doprovodným programem pro celou rodinu.
Více informací můžete nalézt na FB stránkách: WSPK Food Festival a na instagramu: wspkfoodfestival.
Podrobný program přikládáme zde:
Hlavní kancelář ASZ ČR
